Творити добро, проявляти милосердя, бути ввічливим – це так просто

Дата опублікування:
13 лютого 2017 року.

Жить на землі — велике щастя,
Якого ти не помічав.
І пам’ятай, що ти — Людина.
Творець краси і добрих справ.

 

      У скрутних соціально-економічних умовах люди похилого віку потребують більшої уваги та милосердного ставлення. У Біблії сказано: «Шануй батька свого і матір — це перша заповідь з обітницею, щоб було добре тобі, і щоб ти на землі був довголітнім». Тобто від ставлення до старших залежить навіть наш земний добробут. Брак уваги до людей похилого віку може у майбутньому обернутися проти молодших поколінь. Молодим людям слід пам’ятати, що колись вони стануть літніми і можуть зіштовхнутися з тими ж проблемами, що й сьогоднішні пенсіонери.
З метою прояву почуття доброти та милосердя учні Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 10 лютого 2017 року відвідали людей похилого віку у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян. Бабусі і дідусі привітно зустріли гостей. Протягом теплої зустрічі у виконанні учениць нашої школи Шеремет Дарини та Тетяни, Кухтєй Ганни, Риженко Руслани, Маціюк Дарини, Ліщенюк Вікторії лунали душевні пісні та вірші. Старенькі ділилися спогадами про роки, що промайнули, про те, чим живуть сьогодні. Всіх присутніх переповнювали почуття радості, доброзичливості та любові до ближнього.  Насамкінець зустрічі діти пригостили дідусів і бабусь солодощами, що допоміг зібрати настоятель церкви Миколи Літнього отець Володимир.

     Не чекаймо, щоб хтось інший починав проявляти милосердя. Почнімо розсівати зерна доброти, щедрості —  і світ буде змінюватися.

    Пам’ятаймо, що «любов — це єдиний скарб, що помножується, це єдиний дар, що росте тоді, коли його роздають».

 

Чура Є.А, педагог-організатор

Снігурівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1

 

^ Вгору ^