Твоє життя – твій вибір

Дата опублікування:
30 листопада 2018 року.

     ВІЛ, СНІД. Сьогодні нам часто зустрічаються ці слова на плакатах, у газетах, журналах, їх чуємо по телевізору і просто від дорослих. Але, нажаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу він несе людям. Найчастіше ми думаємо – «мене це не стосується», «зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає де чекає нас біда.

     У рамках   щорічної   акції   «16 днів   проти   насильства»   та напередодні 1 грудня, Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, у Павлівському НВК було проведено ряд заходів. Кожен учень старшої школи та педагогічні працівники прикріпили червону стрічку, як символ усвідомлення людьми важливості проблеми СНІДу. Відбулися класні години під назвою «Ми проти СНІДу», випущено шкільну газету на тему: «СНІД – загроза людству». Учні 7-8 класів переглянули презентацію «Боятися не треба – треба знати» та соціальний відеоролик «СНІД ближче, ніж ти думаєш».

     Учителем   основ   здоровʼя   Габелюк А.Я.   проведено  тренінг  з   учнями

9 класу «Твоє життя – твій вибір». Під час тренінгу старшокласники мали можливість дізнатися факти про ВІЛ-інфекцію/СНІД, зробити висновок щодо шляхів передачі ВІЛ-інфекції, та як її можна запобігти. Школярі усвідомили сьогоднішню реальність життя з ВІЛ, виконуючи вправи «Абревіатура», «Мозковий штурм», «Оцінювання ризику» та «Серце друга».

     Усі проведені заходи сприяли підвищенню рівня інформованості учнів про соціально-небезпечні хвороби та формування толерантного ставлення до людей із ВІЛ-позитивним статусом.

     Класний керівник 9 класу

Габелюк А.Я.

^ Вгору ^