У Калинівському НВК пройшов тиждень музичного мистецтва

Дата опублікування:
18 Листопада 2019 року.

 Музичний керівник підготувала цікаві народні ігри, які мають багату давню  історію. Ігри створили атмосферу бадьорості, запалу, радості. Малеча отримала заряд позитивних емоцій та гарного настрою.

Учні 5 – 8 класів провели  захоплюючі вечорниці , на яких звучали українські жартівливі пісні у виконанні школярів. Інсценізація пісень, ігри – все це не залишило байдужими ні дітей, ні батьків. Вечорниці закінчилися частуванням смачних вареників, які підготувала бабуся школяра Манзюк Людмила Вікторівна.

Учні  9 -11 класів побували на телепередачі «Зустріч з Квіткою Цісик».  Незабутнє враження у  старшокласників залишила розповідь  ведучих про життєвий та творчий шлях американки українського походження , яка рано пішла з життя, але залишила на згадку про себе силу – силенну українських пісень. Старшокласники із завмиранням серця слухали твори у виконанні Квітки Цісик та  підспівували співачці.

Музичний світ безмежний, чарівний і неповторний. Саме це залишилось в серцях вихованців Калинівського НВК. Бо українська пісня виховує все найкраще . А вона  невмируща!

^ Вгору ^