U-LEAD’ри освіти ініціюють зміни в громадах за сприяння міжнародних донорів

Дата опублікування:
22 квітня 2019 року.

Представники Веснянської, Казанківської, Коблівської, Широківської ОТГ, Снігурівської РДА (Л.Мендус), департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА, а також експерт Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування увійшли до мережі підтримки реформи освіти в Миколаївській області — U-LEAD`ерів освіти.

Восени минулого року освітяни з навчальним візитом відвідали Польщу, зокрема Нижньосілезьке воєводство, де переймали кращий досвід оптимізації освітної мережі: вивчали особливості роботи куратора освіти, впровадження інклюзивної освіти, створення нового освітнього простору тощо.

Наступний крок – дводенне навчання з написання проектних заявок для U-LEAD’в освіти. Серед учасників – освітяни Миколаївської, Донецької, Луганської та Кіровоградської областей, тренери-експерти Програми «U-LEAD з Європою» – Вячеслав Топоров, радник з розробки та впровадження проектів, та Наталя Лукашенко, радниця з питань моніторингу проектів.

Під час роботи учасники визначили кращі ідеї для проектів, на практиці проаналізували ситуації та потреби, розробили дерево проблем та визначили поточні цілі роботи.

«Наша школа постійно тримає руку на пульсі, ми прагнемо розвитку та хочемо залучати кошти! Діти варті навчатися та розвиватися в сучасних комфортних умовах! Дякую Програмі «U-LEAD з Європою» за те, що проводить важливу та потрібну роботу з проектного навчання. Переконана, ми станемо рушіями змін на місцях! —  додала директор Веснянської ЗОШ Віра Барабанчук.

^ Вгору ^