У новий навчальний рік – з оновленими програмами

Дата опублікування:
15 Вересня 2016 року.

У Горохівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання ШМО вчителів початкових класів, на якому були присутні вчителі початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи  Копайгора О.В. та вчителі-предметники, які викладають у початковій школі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Засіданню МО передувала робота вчителів по вивченню нормативних документів:

  • ключові зміни до проекту оновлених програм з навчальних предметів
  • особливості вивчення базових дисциплін у загально-освітніх навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році;
  • про структуру 2016-2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів;
  • інструкцію щодо заповнення журналу для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів (наказ МОН України від 08.04.2015 року № 412).

ЗДНВР Копайгора О.В. детально зупинилася на «Методичних рекомендаціях Міністерства освіти і науки України про викладання у початковій школі загальноосвітніх навчальних закладах України в 2016-2017 н.р.» та листі МОН про оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів.

 

Сидорова Н.Р. доповіла про районне засідання шкільних керівників МО початкових класів, на якому методист Снігурівського районного методичного кабінету Лапченкова Л.М. донесла до відома документи про роботу початкової школи в новому навчальному році у світлі нових змін. Любов Михайлівна наголосила, що разом з програмами має змінюватися вчитель, серед методів навчання мають домінувати інтерактивні методи навчання, інтегровані уроки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тож сподіваємось, що нові зміни в початковій освіті сприятимуть покращенню рівня знань учнів, дійсно допоможуть розвантажити уроки зайвою  інформацією і налагодять взаємозв’язок ланок: учень-вчителі-батьки.

 

         Сидорова Н.Р., керівник  ШМО вчителів початкових класів

^ Вгору ^