У пошуках олімпійського вогню

Дата опублікування:
18 вересня 2017 року.

   Найбільш відомими і престижними змаганнями сучасності є Олімпійські ігри. Здобути олімпійську медаль – найвища мета кожного спортсмена.

    Стародавні греки створили багато легенд про виникнення Олімпійських ігор. Як переказують легенди, ці змагання греки запозичили у самих богів, життя яких було сповнене війнами та подвигами. Щоб покласти край війнам, грецький цар Іфрит організував ігри, під час яких люди розв’язували суперечки не зброєю, а у чесних змаганнях на швидкість, спритність, силу.

   Такі змагання проходили між збірними командами учнів середньої ланки Нововасилівської ЗОШ. У цікавих естафетах школярі боролися за право запалити спортивний смолоскип і вшанувати гостей із самого Олімпу. У запеклій боротьбі команди «Прометей» та «Метеор» виявили неабияку вправність, швидкість, силу та інтелектуальні знання. Під час змагань проходили  естафети з палицями та обручами, перегони «на колісницях»; учасники вміло демонстрували  навички з метання малого м’яча та вміння вправлятися з футбольним.  Завзято підтримували  спортсменів  і вболівальники, вселяючи в них надію на перемогу!

   Нарешті всі смуги перешкод подолано  — і під урочистий давньогрецький марш запалено  Олімпійський вогонь. За результатами змагань першою до нього дісталася команда «Метеор»:  Гоч Аліна, Мисків Яна, Тофтул Денис, Ярощук  Влад, Волошин Богдан,  Крощенко Олеся, Пащенко Аня. Але  переможених  на святі не було. Тому що всі вірили, що спорт – це сила, спорт – це здоров’я, спорт – це життя!!! Саме спорт став невід’ємною частиною життя школярів Нововасилівської школи.

 

                                   Сергунін О.Б., вчитель Нововасилівської ЗОШ

 

 

 

^ Вгору ^