У Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 до Всеукраїнського тижня права проведено заходи

Дата опублікування:
16 грудня 2019 року.

    Напередодні тижня права до  Міжнародного дня волонтера та Збройних сил України в Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся захід-відкритий турнір з волейболу під гаслом «У єдності –народу сила».

   Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття.

   Члени волонтерського центру «Теплі долоньки» (Лубніна Ю., Агафонова А., Донець К.) від щирого серця привітали волонтерів, захисників, учасників турніру зі святами. Висловили слова подяки від імені кожної людини за допомогу, за людяність, безкорисливу працю. Учасники волонтерського центру «Теплі долоньки» (керівник  Гавриляк Н.М.) в школі провели акцію на підтримку наших захисників: зібрали продукти харчування, теплі речі, листи-привітання. Під час заходу діти передали гостинці волонтерам Снігурівки (Закусілову А.М.) для воїнів та побажали усім оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру.

   Проведено турнір при підтримці депутата обласної ради, волонтера Закусілова А.М., ЗДВР Шпак О.П., вчителя фізкультури Оришака Д.М.

   Класоводи та класні керівники 1-11 класів провели виховні години на тему «Запобігання дискримінації та насильству в школі», а також 10 грудня Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

   Для учнів 9-х класів була проведена зустріч з представниками центру зайнятості з метою профорієнтації.

   З метою профілактики правопорушень в школі було проведено зустріч з учнями 6,7-х класів з представником поліції Дмитрівою А., яка розповіла дітям про їх права та обов’язки, адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх.

   Участь команди школи в конкурсі «Правничі ігри», який проводили представники поліції та проходив у Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, 13.12.2019 р. Команда ЗОШ №3  в конкурсних питаннях давала відповіді про права, свободи та обов’язки людини і громадянина, про Загальну декларацію  прав людини, Конвенцію про права дитини    (зайняла ІІІ місце).

   З метою збереження українських звичаїв та традицій було проведено учнівським самоврядуванням захід «Андріївські вечорниці» (учні 9-11 класів).

   В шкільній бібліотеці була оформлена книжкова виставка на тему « Права та обов’язки людини і громадянина», а для учнів 5 класу бібліотекар провела міні-екскурсію  книжковими поличками та ознайомила з дитячою літературою про права дитини.

Підготувала вчитель правознавства Гавриляк Н.М.

 

^ Вгору ^