У Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відзначали День партизанської слави

Дата опублікування:
21 вересня 2018 року.

    З метою вшанування подвигу партизанів та підпільників у період Другої світової війни в Україні щороку 22 вересня відзначається День партизанської слави. І хоча з дня Перемоги минуло вже 73 роки,  але ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. Основні заходи  для учнів Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 пройшли 21 вересня.

     Розпочалися вони з покладання квітів до могили загиблих партизан, де відбувся урочистий мітинг. В цей же день  у районній бібліотеці  вчитель історії  Риженко Л.Г. спільно з працівниками бібліотеки провела виховний захід для старшокласників. Людмила Григорівна поділилася з учнями інформацією про діяльність  підпільно-партизанського руху у роки Другої світової війни на Снігурівщині. Учні 10-11 класів переглядали та обговорювали документальні фільми про підпільно-партизанський рух у 1941-1945 роках. Закінчився захід хвилиною мовчання.

    Також протягом вересня у нашій школі проходили заходи інформаційного, просвітницького та виховного характеру за участю  учнів школи, класних керівників та ветерана Другої світової війни Шевцова О.І.

    У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість. І ми вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам.

 

О.Титаренко, ЗДВР Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

^ Вгору ^