У співпраці з батьками

Дата опублікування:
8 жовтня 2019 року.

    Батьківська громадськість – важливий союзник освітнього  закладу у вихованні підростаючого покоління. Співпраця педагогів Баратівської школи з батьками здобувачів освіти  тісна та дієва, адже це сприяє особистісному розвитку учнів, формуванню у них життєвих цінностей, стійких переконань, відповідальності за навчання та власну поведінку.

    4 жовтня в рамках проведення заходів до Дня працівників освіти сільська майстриня, член батьківського комітету 11 класу Мірошник Ольга Валентинівна для одинадцятикласників провела урок мистецтва по темі «Мистецтво України».  Старшокласники взяли активну участь у бесіді про традиції, культуру українського народу. Учні дізналися багато цікавого про здобутки художників, акторів, композиторів, співаків нашої країни. Переглянули колекцію робіт М.Приймаченко, К. Білокур. Ольга Валентинівна розповіла про свою творчу спадщину, продемонструвала власні художні твори, розповіла про техніки виконання.

     Одинадцятикласники зазначили, що на уроці було цікаво та висловили побажання частіше до проведення уроків залучати батьків.

     Класний керівник Школьна Раїса Миколаївна та учні 11 класу вдячні Мірошник О.В. за цікавий урок.

  Р.М.Школьна  класний керівник 11 класу Баратівської ЗОШ

 

 

^ Вгору ^