У світі «Чарівної казки»

Дата опублікування:
1 червня 2016 року.

Володіння іноземними мовами – важливий елемент формування конкурентноспроможної особистості. Знання іноземних мов – запорука успішної персональної карۥєри. Як відомо, в Україні 2016 рік оголошено Роком англійської мови. З метою підвищення рівня володіння іноземною мовою в Україні започатковано діяльність літніх мовних таборів, що покликані спонукати школярів поглиблювати свої знання, практично застосовувати вивчене протягом навчального року.IMG_4079

Цього літа у Нововасилівській ЗОШ організовано роботу мовного табору «Чарівна казка». 25 вихованців одержують в ньому досвід спілкування англійською мовою. Вікова категорія – учні початкових та середніх класів.

З великим інтересом діти беруть участь у «Параді мовних літер», конкурсі-вікторині «Тваринний світ», конкурсі малюнків «Щасливе дитинство», у проведенні Дня усмішок. Удосконалити розмовну мову допомагають Дні країнознавства та заочні подорожі англомовними країнами. Форми роботи добираються з урахуванням віку та рівня володіння мовою. При цьому знання дитини не оцінюються, як у школі, і діти сприймають таке навчання як гру. Щодня в таборі проводяться засідання у колі друзів. Теми засідань різноманітні: «Мій улюбленець», «Цікава іграшка», «Улюблений мультик».

IMG_4082

01 червня в таборі проведено Міжнародний день захисту дітей, коли учні поєднали навчання англійської із захоплюючим відпочинком.

Звичайно, ми розуміємо, що за два тижні роботи табору діти не зможуть кардинально поліпшити свої знання, проте вони переконаються, що є інший, відмінний від шкільного спосіб засвоєння іноземної мови, де акцент ставиться на практичну частину, де непомітно долається мовний барۥєр, можна легко удосконалити мовні навички. А спілкування англійською мовою у різних формах діяльності (ігрових, концертних) сприятиме реалізації основної мети мовного табору- зацікавлення учнів іноземною мовою та сприяння формуванню потреби в самостійному оволодінні англійською мовою.

Вчитель англійської мови

 Мовчан Валентина Валентинівна

^ Вгору ^