Участь у фестивалі

Дата опублікування:
4 Травня 2018 року.

   У рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Нова українська школа – діалог з В.О.Сухомлинським» на базі Скадовської академічної гімназії проведено V Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Василеві передзвони», що  об’єднав освітян з усієї України – від академіків до рядових учителів. Найбільшого піднесення, здивування, захоплення додали гості фестивалю, серед яких – академік НАН педагогічних наук, донька видатного українця Ольга Сухомлинська, її донька Леся; академік, керівник асоціації Сухомлинського Олександра Савченко. А зібралися педагоги не випадково: саме 2018-й рік ООН проголосила роком видатного українського вчителя, письменника, науковця, філософа Василя Сухомлинського з нагоди його сторіччя. Саме цій даті присвячений Всеукраїнський освітній форум «Нова українська школа – діалог з В.О.Сухомлинським», проведений Херсонським державним університетом та Херсонською академією неперервної освіти.

   Окрилені ідеями відомого педагога із Павлишу, бажанням упроваджувати та розвивати їх у сучасній освітній практиці, для участі у фестивалі педагоги Євгенівського НВК представили творчий проект «Вивчення творчості В.О.Сухомлинського» (номінація «Школа мислення як інтегрована форма пізнання світу», вчитель початкових класів Полянська С.О.); твір-есе (номінація «Що я відчуваю, коли чую слово «Батьківщина», вчитель  історії Нечитайло А.А., вчитель зарубіжної літератури Бондюченко Г.І.).

   За підсумками фестивалю, Полянська  С.О. нагороджена  Дипломом Гран-прі, а Бондюченко Г.І. –  Дипломом  за перемогу.

   Учасники фестивалю отримали збірку «Василеві передзвони», в якій є й роботи вчителів нашого закладу Нечитайло А.А., Бондюченко Г.І., Полянської С.О.

  Підсумком цього масштабного заходу стали інсталяції за творами автора “Серце віддаю дітям”, які  підготували навчальні заклади, та нагородження кращих освітян і дітей України за вклад у розбудову Нової української школи і популяризацію творів Василя Сухомлинського.

  Це був дійсно особливий день мудрості, радості, відкриттів, яскравих вражень та справжніх друзів. Надихали і люди, і природа, і життя, а найголовніше – відчуття радості і впевненості, що ми правильно рухаємося професійною стежиною заради успіху Дитини.

 

                                                                              Козопас Л.М., ЗДНВР Євгенівського НВК

 

^ Вгору ^