Участь в навчально-методичному семінарі

Дата опублікування:
19 листопада 2017 року.

    14-15 листопада 2017 року вчитель Горохівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мінаєв А.В. став учасником навчально-методичного семінару на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках проекту з поширення освітніх матеріалів з протидії антисемітизму та ромофобії.

   Семінар проводили науковий співробітник Українського центру вивчення історії Голокосту Михайло Тяглий та координатор проекту Віталій Бобров. Втілення проекту та семінару стало можливим завдяки підтримці німецької Фундації «Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє».

     Прослухано курс лекцій з проблем протидії антисемітизму, ромофобії та іншим формам ворожнечі. Під час практичних занять і лекцій обговорювались питання стереотипів та упереджень, присутності різних форм ксенофобії в суспільстві на історичних й сучасних прикладах зазначено про передумови виникнення деяких, опрацьовано різні методологічні вправи. Окремо велась робота над маловивченим питанням ромофобії. У рамках семінару відбулося знайомство з головою Обласного товариства ромів «Романі Бахт» Володимиром Юрковським. Більш відкритою для всіх учасників семінару стала ромська історія та культура.

    Учасники занять отримали безкоштовно наукову та методичну літературу з розглянутої проблематики. Керівники та учасники семінару обмінялися контактами для подальшої співпраці. По завершені роботи видано сертифікати учасника семінару. Загальна дружня та невимушена атмосфера семінару залишила позитивні емоції.

 

 

^ Вгору ^