Учитель, на якого хочеться бути схожим

Дата опублікування:
4 квітня 2018 року.

Учительська доля складається з декількох чинників, серед яких головним є результат педагогічної діяльності. У доробку Шевчук Галини Іванівни, вчителя біології, немає «браку», тому що цей педагог своїм професійним кредо обрала благородне прагнення – формувати творчу особистість.

З року в рік Шевчук Галина Іванівна віддає свої знання і душевне тепло дітям, скрупульозно, крок за кроком, веде їх по життю, застерігаючи від помилок, підтримуючи у випробуваннях, радіючи злетам і перемогам вихованців. Не можна не згадати про випускницю 2016 року Мосійчук Анастасію, яка чотири роки поспіль була переможцем обласного та тричі учасницею ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології, Мосійчук Яну, Гриценка Артема, які сьогодні є студентами медичних університетів. Випускники Шевчук Г.І. є соціально й професійно успішними людьми, які вдячно згадують школу за науку добра і правди, а Галину Іванівну вважають справжнім Учителем.

І це не перебільшення. Учитель вищої категорії, вчитель-методист, Галина Іванівна і справді служить взірцем сумлінного ставлення до роботи, творчо підходить до проведення кожного уроку, уміло поєднуючи педагогічні, психологічні та наукові аспекти освітнього процесу. Галина Іванівна не шкодує власного часу на позакласну роботу, розвиток обдарованих дітей. Її учні неодноразово були призерами районних, обласних, всеукраїнських олімпіад, предметних конкурсів.

Гордістю Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 є учениця 9-го класу Зубач Крістіна, яка двічі була переможницею ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Снігурівський районний  методичний кабінет звертався  до ректора Миколаївського аграрного національного університету Шебаніна В. С. за практичною допомогою щодо   підготовки  Крістіни до участі в ІV етапі Всеукраїнської учнівської  олімпіади з біології. Декан факультету агротехнологій  Дробітько А.В.,   організувала тренувальні заняття Зубач Крістіни  на факультеті університету. За сприяння ректора Шебаніна В.С. декан довузівської підготовки  Марценюк І.М. забезпечив проживання учениці та вчителя у гуртожитку вузу. Кваліфікована допомога викладачів університету, Галини Іванівни допомогла Крістіні в березні 2018 року отримати ІІІ місце у ІV (фінальному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Хочеться побажати Шевчук Галині Іванівні міцного здоров’я, благополуччя, довгих років, любові, щастя і великих творчих успіхів в нашій складній і важкій професійній справі!

Бажаємо Вам, Галина Іванівно, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх й удача!

Горностай Л.В.,

методист Снігурівського РМК

 

 

^ Вгору ^