Шановні колеги! Надійшли підручники для учнів 2 класу (8 найменувань), 11 класу (8 найменувань), по одному найменуванню для 5, 6, 10 класу. >> > >
                   
«Учитель року – 2017»

Дата опублікування:
28 листопада 2016 року.

Щорічно на традиційне свято талановитих освітян Снігурівщини збирає конкурс «Учитель року». У 2016/2017 навчальному році Всеукраїнський конкурс проходить у номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкові класи».

dscn1702

         У зазначених номінаціях взяли участь 21 педагог навчальних закладів району.  Учасниками стали вчителі біології Бандурко Т.С. (Кобзарцівська ЗОШ), Діденко Л.О. (Галаганівський НВК), Протиняк А.С. (Широківська ЗОШ), Черненко В.В. (Киселівська ЗОШ); вчителі інформатики Борсук О.П. (Першотравнева ЗОШ), Коломієць О.А. (Галаганівський НВК), Пугач М.Л. (Промінський НВК), Сельващук Н.Г. (Нововасилівська ЗОШ), Тхір О.М. (Садова ЗОШ); вчителі музичного мистецтва Авраменко О.Г. (Павлівський НВК), Рубаняк О.В. (Киселівська ЗОШ); вчителі початкових класів Безносик Т.Т. (Центральна ЗОШ), Бикова О.В. (Снігурівська ЗОШ №1), Добровольська С.М. (Кобзарцівська ЗОШ), Завадська С.О. (Олександрівська ЗОШ), Жукова К.Ю. (Снігурівська ЗОШ №4), Кузьміна Н.А. (Тамаринська ЗОШ), Олєйнік І.С. (Снігурівська ЗОШ №3), Стоян Т.І. (Юріївський НВК), Устичук І.Б. (Вавилівська ЗОШ), Чабан Є.Д. (Широківська ЗОШ).

        dscn1818dscn1805

На базі Снігурівських ЗОШ №2, ЗОШ №4 та Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка учасники конкурсу провели показові уроки з подальшим їх самоаналізом, презентували власний досвід роботи з використанням мультимедійних технологій та зробили експертний висновок на одну логічно завершену тему підручників для 4 та 8 класів.

         Підсумковий етап конкурсу включав «Представлення конкурсанта навчальним закладом», «Вирішення психолого-педагогічної ситуації» та «Світ моїх захоплень».

         dscn1785

Журі відзначило належну підготовку учасників конкурсу, використання ними інноваційних технологій та ефективне застосування мультимедійних засобів.

         Переможцями визнані: у номінації «Біологія» — Протиняк Алла Сергіївна; у номінації «Інформатика» — Борсук Олена Павлівна; у номінації «Початкові класи» — Жукова Катерина Юріївна, які будуть представляти освітянську Снігурівщину у ІІ (обласному) турі зазначеного конкурсу.

         Спільними грамотами і дипломами відділу освіти та РК профспілки відзначені переможці та лауреати конкурсу.

Чудові номери художньої самодіяльності конкурсантам та присутнім подарували вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва.

Г.Богданова,

завідувач Снігурівського РМК.

^ Вгору ^