сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

«Учитель року – 2018»

Дата опублікування:
17 листопада 2017 року.

   На традиційне свято талановитих освітян Снігурівщини щорічно збирає всеукраїнський конкурс «Учитель року». У 2017/2018 навчальному році конкурс проходить у номінаціях «Українська мова і література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

   У зазначених номінаціях взяли участь 9 педагогів освітніх закладів району.  Учасниками стали вчителі української мови і літератури Кирпань І.В. (Кобзарцівська ЗОШ), Сазонова О.В. (Снігурівська ЗОШ №1), Стібак О.В. (Горохівська ЗОШ), Шаманська О.Л. (Киселівська ЗОШ); вчителі фізики Безклубюк С.Б. (Широківська ЗОШ), Кос А.О. (Снігурівська ЗОШ №4), Сантар Т.В. (Тамаринська ЗОШ), Філіппова М.А. (Любомирівський НВК) і вчитель фізичної культури Сергунін О.Б. (Нововасилівська ЗОШ).

   На базі Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка та Снігурівської ЗОШ №4 учасники конкурсу провели показові уроки з подальшим їх самоаналізом та презентували власний досвід роботи з використанням мультимедійних технологій.

   Підсумковий етап конкурсу включав «Представлення конкурсанта навчальним закладом», «Вирішення психолого-педагогічної ситуації» та захист презентації «Як у моїй професійній біографії реалізується постулат «Навчання протягом життя» і проходив на базі Снігурівської ЗОШ № 4.

   З вітальним словом до учасників конкурсу і присутніх звернулася начальник відділу освіти райдержадміністрації Мендус Л.І., яка зазначила важливість освітянського заходу і побажала конкурсантам творчих успіхів.

   Журі відзначило належну підготовку учасників, творче використання ними інноваційних технологій та готовність педагогів до реалізації засад Нової української школи.

   Другі місця у своїх номінаціях посіли Стібак Олена Володимирівна та Кос Анна Олександрівна.

   Сазонова Олена Валеріївна, Шаманська Оксана Леонідівна, Безклубюк Світлана Борисівна, Сантар Тетяна Василівна та Сергунін Олександр Борисович вибороли треті місця.

   Дипломами за участь у конкурсі відзначені Кирпань Інна Вікторівна та Філіппова Марія Анатоліївна.

   Спільні грамоти і дипломи відділу освіти та профспілки конкурсантам вручив голова РК профспілки Кисіль В.О.

   Чудові номери художньої самодіяльності конкурсантам та присутнім подарували вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва.

Г.Богданова,

завідувач Снігурівського РМК

^ Вгору ^