Учитель року – 2020

Дата опублікування:
25 Листопада 2019 року.

       З метою підтримки престижності професії вчителя, виявлення талановитих педагогічних працівників, підвищення їхньої професійної майстерності щорічно проводиться всеукраїнський конкурс «Учитель року». Цього року перший (зональний) тур конкурсу «Учитель року – 2020», у номінації «Історія» проходив у смт. Березнегувате на базі Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

      У зазначеній номінації від Снігурівського району взяли участь Мінаєв Анатолій Володимирович, вчитель Горохівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Запорожець Віктор Валерійович, вчитель Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

     Протягом трьох днів учасники конкурсу проходили випробування: «Методичний експромт», «Тестування», «Методичний практикум», «Практична робота», «Урок».

     Кожне з випробувань потребувало від вчителів-суспільствознавців вміння продемонструвати власну педагогічну ідею до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів; визначати основні тенденції історичного періоду та місце в них окремих подій, зв’язок між історичними подіями і процесами; проведення фрагменту уроку із застосуванням визначених методів і прийомів. На показових уроках історії у 7 та 10 класі вчителі  презентували власний досвід роботи використовуючи різні форми, методи та інформаційно-комунікаційні технології.

     Оцінювання конкурсних випробувань здійснювало фахове журі до складу якого входили досвідчені вчителі Снігурівщини Нартова С.М., Августовська Н.А., Лавро О.Г.

      За результатами випробувань Дипломом І ступеня нагороджено Мінаєва Анатолія Володимировича, вчителя Горохівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Запорожця Віктора Валерійовича, вчителя Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   Дякуємо, вчителям-конкурсантам, членам журі, адміністрації Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (за надання транспорту), профкому за активну участь у представлені району на зональному турі конкурсу.

   Бажаємо, Анатолію Володимировичу, перемоги в обласному турі  всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», який відбудеться у січні-лютому 2020 року м.Миколаєві.

 

                                                Шиян О.В., методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^