Учителі готуються до змін

Дата опублікування:
3 листопада 2017 року.

Під час осінніх канікул на базі МОІППО проведено організаційно-мотиваційний семінар-практикум для педагогів Веселинівського, Очаківського, Снігурівського районів та м. Очаків, які будуть працювати з першокласниками у 2018-2019 навчальному році.

Найбільш чисельнішою аудиторією спілкування стали 32 вчителі нашого району. Відрадно, що педагоги Кісільова Г.В. (Баратівська ЗОШ), Сидорова Н.Р. (Горохівська ЗОШ), Геряк Л.В. (Павлівський НВК), Лопатньова Т.Л. (Снігурівська ЗОШ № 4), Ряшко Н.В. (Юріївський НВК) і Лавро О.І. (Снігурівська ЗОШ № 2) стали тренерами обласного семінару.

Завідувач кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО Сокуренко О.О. ознайомила учасників зібрання з програмою підготовки вчителів початкових класів у поточному навчальному році до впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

Учителі разом з тренерами Міленіною Г.С., Ряшко Н.В. та Лавро О.І. відпрацювали навички проведення занять-тренінгів на основі використання курсу «Вчимося жити разом».

Тренери Степанець Н.М., Кісільова Г.В. і Сидорова Н.Р. навчили педагогів створювати інтелектуальні карти інтегрованого навчання учнів, надали уявлення про лепбуки та особливості їх використання.

Із тренінговою системою організації навчання молодших школярів у процесі проведення ранкових зустрічей ознайомили педагогів тренери Хортів Г.В., Лопатньова Т.Л. та Геряк Л.В.

Учителям, які працюватимуть з першокласниками у 2018-2019 навчальному році, представлена онлайн-платформа освітніх ресурсів Нової української школи, електронне освітнє середовище для вчителів початкової школи Миколаївської області. Методисти кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО Степанець Н.М., Хортів Г.В. і Міленіна Г.С. надали індивідуальні консультації.

Окрилені ідеями Нової української школи вчителі району із завзяттям приступають до роботи.

Лапченкова Л.М.,

методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^