Учні можуть виграти 8 тисяч гривень на конкурсі карикатур про вибори

Дата опублікування:
18 березня 2019 року.

Громадська організація “Детектор медіа” проводить конкурс карикатур про передвиборчі маніпуляції “Антилокшина-2”.

Про це повідомили на сайті Детектор медіа.

Приймаємо карикатури, які розкривають проблеми популізму, дезінформації, чорного піару, замовних матеріалів, маніпуляцій, зловживань, фейків, підкупу виборців тощо”, – пояснюють в організації.

Конкурс відбувається у двох вікових категоріях:

  • 12-17 років
  • тих, кому 18 або більше років

Автори можуть натякати у своїх роботах на кандидатів чи політичні сили, але ми не будемо розглядати роботи, в яких названі конкретні прізвища політиків чи партій. До розгляду беруться лише унікальні роботи, які ще не брали участі в конкурсах, не були опубліковані і використані в комерційних цілях”, – зазначили в організації.

Для участі можна надіслати лише одну роботу. Дедлайн подачі карикатур –14 квітня.

За перше місце у кожній з вікових категорій передбачений приз у 8 тисяч гривень, друге – 5 тисяч, третє – 3,5 тисячі гривень.

Детально про вимоги до карикатур читайте у документі за цим посиланням.

Для участі у конкурсі:

1. Створіть у довільному жанрі карикатуру. Крім малюнка, ваша робота повинна мати назву або гасло. Якщо для вас є зручним створення робіт на папері, малюйте у форматі А3.

2. Паперові роботи надсилайте поштою (кінцева дата подання робіт за штемпелем — 14 квітня 2019 року) на адресу ГО «Детектор медіа»: м.Київ, 04071, пров. Ярославський, 7/9, офіс.10. Будь ласка, зазначте на конверті «для участі у конкурсі карикатур».

3. Готуючи цифрові роботи, дотримуйтесь параметрів: JPEG (TIFF), A-3 (420х297), 300 dpi. Готову роботу прикріпіть (або вкажіть посилання на файлообмінник) та надішліть на адресу konkurs.detectorm@gmail.com. У темі листа напишіть ваше прізвище та зазначте, що це робота на конкурс. Роботи приймаються до 14 квітня 2019 року.

4. Обов’язково вкажіть свій телефон електронну та поштову адресу, аби нам було легше з вами зв’язатися.

Презентація результатів і нагородження переможців відбудуться в Києві. Витрати переможцям за проїзд будуть відшкодовані.

Роботи повинні відповідати етичним стандартам: неприйнятним є підбурення до насильства, дискримінація за статтю, мовою, расою, релігією, національністю, регіональним чи соціальним походженням або політичним уподобанням тощо. У випадку порушення правил або відкритого плагіату роботи будуть вилучені з конкурсу без обговорення. Умови конкурсу читайте тут

^ Вгору ^