сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

>> > >

29 серпня 2018 року на базі Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка відбудеться серпнева конференція педагогічних працівників району, початок роботи районних методичних обєднань  о 9.00. Розширена колегія відділу освіти (запрошуються директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи) відбудеться  о 9.30. в актовій залі Снігурівської райдержадміністрації.

                   
Учні Юріївського НВК долучились до акція «Валентинка воїну АТО»

Дата опублікування:
16 лютого 2017 року.

Ми Вас любимо,славні герої,
Ви наш захист і наша броня,
І чекаємо Вас з перемогою,
За Вас молимось Богу щодня.

   

На сьогоднішній день найбажанішим для кожного з нас є перемога агресора і закінчення війни на сході України, але все це можливе лише за нашої з вами підтримки. Не завжди вона виявляється у фінансовій допомозі: солдатам надзвичайно важлива і психологічна підтримка, спілкування, листи, дитячі малюнки та обереги. Саме такі прояви уваги від нас нагадують захисникам про те, що вони не забуті, їх люблять, чекають, вірять у перемогу, за них моляться Богу і щоденно дякують за те, що вони охороняють мирне і затишне небо над Заходом України.

Взявши участь в акції «Валентинка воїну АТО», учні та вчителі зібрали солодощі та  власноруч зроблені Валентинки з теплими, щирими вітаннями. Сподіваємось, що кожне маленьке сердечко-валентинка, відправлене на Схід, зігріє серце наших солдатів, додасть впевненості у власних силах, віри в перемогу! Україна переможе!

Глущенко В.Г., педагог-організатор

^ Вгору ^