Український сувенір

Дата опублікування:
6 грудня 2016 року.

16 листопада в Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 пройшов шкільний етап конкурсів » Український сувенір» та «Новорічна композиція». Більшість учнів відгукнулися на участь у виставці-конкурсі .

На розсуд членів журі подано творчі роботи, що були представлені на конкурсі «Новорічна композиція», виготовлені з використанням природних матеріалів у різноманітних техніках декоративного мистецтва та відповідали новорічно-різдвяній тематиці. Роботи учасників виставки-конкурсу «Український сувенір» вирізнялися різноманітними техніками декоративно-ужиткового мистецтва (в’язання, вишивка, ліплення, плетіння, розпис по тканині, де-купаж, батик та інших).
Роботи дітей майоріли різнобарв’ям кольорів та захоплювали творчістю уяви.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Мета і завдання, що ставилися перед учасниками конкурсів, — виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва; залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва; сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кращі роботи, а саме український сувенір «Вулик» Бабкевич Катерини, учениці 5-А класу, та новорічна композиція «Казковий сніговик» Лопатньової Вікторії, учениці 3-А класу,  за рішенням членів журі  направлені  для участі у районному етапі конкурсів.

 

Педагог-організатор

Снігурівської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1

Чура Євгенія Андріївна

^ Вгору ^