Усе найкраще дітям

Дата опублікування:
8 листопада 2017 року.

   Американський учений Алан Кей сказав: «Єдиний спосіб точно передбачити майбутнє – це створити його».  На мою думку, народний депутат України Андрій Олексійович Вадатурський, допомагаючи дітям Снігурівського району, створюючи їм належні умови для навчання та виховання, творить нове європейське майбутнє.

    Нещодавно учні Кобзарцівської ЗОШ отримали в подарунок від народного депутата дві новенькі сучасні дошки. Дитячому задоволенню не було меж, тому й до участі у творчому фотоконкурсі «Стара – нова дошка», «Моя дошка – найкраща» віднеслися із великим ентузіазмом. За те, що учні школи креативно презентували обновки, вони отримали від народного депутата сюрприз  – поїздку на екскурсію до Миколаєва.

   Для дітей ця екскурсія виявилася незабутньою, адже містила в собі і виховний, і розважальний характер. Учні отримали можливість побувати в одному з найкращих музеїв міста — Миколаївському обласному краєзнавчому музеї, в якому зібрані матеріали і документи з історії та культури уродженців і персоналій Південного Прибужжя і міста Миколаїв. Для школярів проведено екскурсії у відділі природи та у відділі археології.

    У відділі природи рідного краю діти дізналися про природні процеси, що проходили на Землі в далекому минулому, про тваринний, рослинний світ області та його особливості. Найбільш пам’ятною стала експозиція мінералів. Любителям археології та історії цікавою й різноманітною стала археологічна колекція, що представлена матеріалами з розкопок стоянок, поселень, городищ та курганів, досліджених на теренах краю.

   Крім того, діти мали можливість переглянути й інші зали: «Роль козацтва в освоєнні земель Причорномор`я», «Заселення краю ХVІІІ- ХІХ ст.», «Заснування міста Миколаєва», «Миколаївщина у 1914-1941 рр.», «Миколаївщина у роки Великої Вітчизняної війни», «Наш край у ІІ пол. ХХ- на початку ХХІ ст.».

    Після чудової двогодинної екскурсії учнів школи пригостили чаєм та смачними пиріжками.

   Наступним кроком винагороди – сюрпризу стала поїздка до зоопарку, де діти змогли побігати, розважитися і головне – поєднатися з природою, побачивши велику кількість найрізноманітніших тварин.

   На запитання, чи сподобався їм сюрприз,  діти одноголосно відповіли: «ТАК!»

    Учителі та учні Кобзарцівської школи щиро вдячні Андрію Олексійовичу та його команді за допомогу в формуванні нового майбутнього України.

 

 

Семенюк С. П., Сапсай Н.О., вчителі Кобзарцівської ЗОШ

 

^ Вгору ^