Установча педрада

Дата опублікування:
1 вересня 2017 року.

   Традиційно склалося, що напередодні нового навчального року в педагогічних колективах проводяться установчі педагогічні ради, завдання яких полягає в тому, щоб визначити пріоритетні напрями роботи щодо виконання національної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі  загальної середньої освіти, проаналізувати підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначити досягнення в роботі педагогічних колективів і, разом із тим, окреслити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед регіональною освітою.

     Установчу педраду в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів директор школи Завгородня Р.В. розпочала із привітання та побажання успіхів і творчого натхнення всім, хто долучається до нелегкої педагогічної праці. Виступаюча зазначила, що згідно з концептуальними засадами Концепції нової української школи сьогодні в клас має заходити вчитель, який розмовляє з учнем «сучасною мовою» – мовою комп’ютерних технологій. У школі робиться все можливе, щоб зберегти і примножити ті освітянські традиції й інновації, що дають позитивні результати. Директор висловила сподівання, що педагогічний колектив зробить все, щоб діти почували себе комфортно у стінах школи.

    На засіданні підведено підсумки роботи за 2016-2017 навчальний рік, обговорено найважливіші проблеми і прийнято важливі рішення для подальшого розвитку школи.

   Від імені адміністрації школи прозвучала щира подяка районній владі, депутатам усіх рівнів, меценатам, спонсорам, батьківській громаді й усім небайдужим до проблем освіти людям за співпрацю, фінансову підтримку, створення належних умов для навчання і виховання дітей та учнівської молоді.

 

Завгородня Р., директор Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

^ Вгору ^