Увага! Діти на дорозі!

Дата опублікування:
18 вересня 2017 року.

    Щороку у вересні в Широківській ЗОШ проводяться профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!», головною метою яких є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.

    На початку року маленьким пішоходам як ніколи потрібні допомога та підтримка дорослих. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі — перед тим, як перейти дорогу, необхідно зупинитись, подивитись ліворуч, потім праворуч. Також варто акцентувати увагу дітей, що навіть «на зебрі» можна переходити  дорогу, лише переконавшись, що всі машини зупинились.

   Заступником директора з виховної роботи Чабан Є.Д. виготовлені буклети «Мистецтво бути пішоходом», що роздані кожному учневі як пам’ятки.

    У 5-11 класах проведено години спілкування «Як правильно переходити дорогу», «Знайомство з дорожніми знаками», «Ми пасажири. Правила поведінки в транспорті», «Дружимо ми зі знаками» (практичне заняття). Класоводи провели з учнями 1-4 класів екскурсію «Абетка доріг».

   Кожен учитель спрямовує свою роботу на виховання в учнів почуття відповідальності за власне життя та здоров’я, на вивчення норм безпечної поведінки на дорогах та опанування навичок першої допомоги потерпілим.

 

                                                                  Чабан Є.Д., ЗДВР Широківської ЗОШ

 

^ Вгору ^