В добру путь, випускники — 2017!

Дата опублікування:
26 червня 2017 року.

В добру путь, випускники-2017

     24 червня 2017 року для шістнадцяти випускників міської школи №3 стало  часом, з якого розпочався відлік   їх дорослого життя. До цього протягом 11 років було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала  майже рідною домівкою, і  друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду — незвідані далі дорослого, самостійного життя.

     Випускників не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Вони юні і чарівні, гарні і водночас підкреслено вже дорослі. Радість, гордість  і  одночасно сум на обличчях батьків від того, що їх діти вже виросли,  що їм  належить іти у світ широкий від батьківських порогів.

    Директор школи Сокульська Н.В. вручає атестати про отримання загальної середньої освіти. Випускників  та всіх присутніх привітала із такою урочистою подією завідувач Снігурівського районного методичного кабінету Богданова Г.О., яка відзначила випускників, активних у громадському житті міста, кращих у результатах ЗНО, спритних у спортивних змаганнях. Виступаюча побажала юнакам і дівчатам щасливої долі, високих життєвих цінностей, мудрих рішень, ствердження у професії та мирного неба.

    Лунали щирі, проникливі слова вдячності від випускників школи – вчителям і батькам за їх турботу і життєві уроки. Вітальне слово молодого класного керівника Левченка С.В. стало настановою і побажанням гідно нести ім‘я снігурівчанина. Материнське благословення на самостійну дорогу  дорослого життя отримали випускники  від Піпченко О.М.

    Лунає спів чарівних пісень, переглядаються кінокадри шкільних буднів, розігруються гумористичні сценки. Для випускників стало подарунком пісенне привітання «Дякую тобі, рідна школо». Закінчилося урочисте дійство традиційним шкільним вальсом.

     Свято випускного вечора було наповнено атмосферою тепла, щирості,  піднесеного настрою та  позитивних емоцій.

Г.Богданова,

завідувач Снігурівського РМК

  

^ Вгору ^