В душі народу – Кобзареве слово

Дата опублікування:
7 березня 2019 року.

Щовесни, коли тануть сніги

і на рясті просяє веселка.
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка

        У цьому році минає 205 річниця з Дня народження геніального  поета Тараса Григоровича Шевченка. Початок весни для шанувальників  літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозорі твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе  в ньому. Кожен українець пам’ятає його слова, в кожному живе його дух і кожен  бачить у ньому  щось своє.

     Упродовж двох днів Центральна ЗОШ І-ІІІ ст. жила духом, пройнятим словом великого генія, славного сина України Тараса Шевченка. Учні мали змогу  поповнити свої знання про життя та творчість письменника на інформаційних хвилинках, в шкільній бібліотеці до уваги представлено  книжково-ілюстративну виставку «Поезія Шевченка – то музики народної душа». Високу читацьку майстерність показали учні на  конкурсі читців-декламаторів поезії Т.Шевченка.

     Ми впевнені, що ці та інші заходи, які відбулися в школі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.

                                                                              Педагог-організатор

                                                                              Кондратюк Т.О.

 

^ Вгору ^