В гостях у МНАУ

Дата опублікування:
1 листопада 2017 року.

 Вибір професії є одним із найважливіших і, водночас, одним із найскладніших рішень в житті молодої людини.

Сьогодні найважливішим атрибутом успішної особистості є якісна освіта і високі темпи розвитку у вибраному професійному напрямі. Для того, щоб у майбутньому стати конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці, необхідно приділити особливу увагу вибору професії. Тому учні Калинівського НВК вирушили до Миколаївського національного аграрного університету, що  гостинно відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.

 Учні мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою університету та поспілкуватися з деканами і викладачами університету, аби більше дізнатися про підготовку фахівців за різними спеціальностями.

Представники органів студентського самоврядування університету розповіли про переваги навчання на різних спеціальностях і про можливості для творчого розвитку та лідерських якостей кожного студента.
Від правильності вибору професії залежить наскільки успішною зможе стати людина в майбутньому, чи зможе використати власний потенціал та реалізувати себе.  Такі заходи і допомагають учням   в самооцінці своїх психофі­зіологічних якостей, здібностей та інтересів з метою остаточного самовизначення у професійному виборі.

Мікуляк Н.В., ЗДВР Калинівського НВК

^ Вгору ^