В районі відбулась серпнева конференція педагогічних працівників

Дата опублікування:
28 серпня 2018 року.

    28 серпня 2018 року на базі Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка відбулась розширена колегія відділу освіти райдержадміністрації та засідання районних методичних об’єднань вчителів-предметників. Головною темою зібрань були зміни в освітянському просторі відповідно до Концепції Нової української школи.

   У роботі розширеної колегії відділу освіти взяли участь голова Снігурівської районної ради Т.Мезіна та перший заступник голови райдержадміністрації С.Верловицький, які привітали освітян з початком нового 2018-2019 навчального року та  побажали успіхів у виконанні важливих завдань у галузі освіти в рамках освітньої реформи.

   Доповідач Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти, проаналізувала роботу відділу освіти та навчальних закладів щодо забезпечення розвитку освіти в Снігурівському районі за 2017/2018н.р. та окреслила завдання на 2018/2019н.р. Вона наголосила, що педагогічна громада має разом створювати нову українську школу та новий освітній простір для підростаючого покоління – сучасне освітнє середовище, яке забезпечить необхідні умови, засоби і технології  для навчання учнів, освітян, батьків.Членами колегії визначено стратегічні напрями розвитку системи освіти району у 2018/2019 навчальному році та ухвалено відповідне рішення.

    Ю.Клапчук, директор Снігурівського інклюзивно-ресурсного центру, презентувала учасникам колегії особливості роботи закладу. ІРЦ забезпечить надання комплексної оцінкидітей з особливими потребами в межах району.

     О.Лавро, вчитель початкових класів Снігурівської ЗОШ №2зосередила увагу присутніх на змінах підходів до навчання першокласників,передбачених Концепцією Нової української школи, яка розрахована на роки, адже неможливо швидко змінити освітню традицію, що плекалася в Україні протягом десятиліть.

   Однією з основних подій нового навчального року є розвантаження програм для 1-4 класів, які застосовуватимуться в початковій школі з 1 вересня. Вчителі матимуть  вільний вибір форм організації освітнього процесу, способів навчальної взаємодії, методів, прийомів і засобів реалізації змісту освіти. За оновленими програмами, новими підручниками будуть вчитись учні 5 та 10 класів,  тому особлива увага на методичних засіданнях приділялась вивченню та обговоренню інформаційно-методичних рекомендацій МОН на 2018-2019навчальний рік.

^ Вгору ^