В ШКОЛАХ СНІГУРІВЩИНИ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК

Дата опублікування:
26 Травня 2017 року.

     26 травня 2017 в усіх загальноосвітніх школах Снігурівського району  відбулось традиційне Свято останнього дзвоника. На урочисту лінійку до учнів Новопетрівської ЗОШ завітали голова Снігурівської райдержадміністрації Бойко Інна Володимирівна, депутат обласної ради Кормишкін Юрій Анатолійович та начальник відділу освіти райдержадміністрації Мендус Любов Іванівна, до учнів Снігурівської ЗОШ №1 – голова Снігурівської районної ради Мезіна Тетяна Андріївна, до учнів Євгенівського НВК – депутат районної ради Бохонок Андрій Степанович, до учнів Снігурівської ЗОШ №4 – депутат районної ради Бульба Ігор Олександрович. Також на святі в кожному навчальному закладі району побували керівники державних установ, організацій, сільгосппідприємств, вчителі-ветерани педагогічної праці, батьки, представники органів місцевого самоврядування.

     Цього року святкували закінчення навчання 3980 школярів. Настрій у всіх був піднесений  – попереду канікули!

     Для 313 одинадцятикласників дзвоник пролунав востаннє, для них настала пора прощання зі школою, з дитинством. Прийшовши привітати випускників із початком дорослого життя, високоповажні гості насамперед бажали випускникам, щоб освіта стала для них не просто шансом, а й гарантією майбутнього працевлаштування та самореалізації. Вони висловили надію, що молоде покоління зробить гідний внесок у розбудову нашої держави.

      Були цього  дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.

     Не обійшлось свято і без подарунків. За ініціативи голови Снігурівської райдержадміністрації Бойко Інни Володимирівни та депутатів Миколаївської обласної ради Донченко Олени Віталіївни, Кормишкіна Юрія Анатолійовича, Лусти Володимира Вікторовича за високі досягнення в навчанні випускників району, які за результатами ЗНО підтвердять Золоту або Срібну медаль, вирішено відзначити матеріальною підтримкою – гарантованою оплатою першого року навчання у вищому навчальному закладі.

     Цьогоріч класні керівники випускних класів отримали сертифікати на екскурсійну поїздку до Верховної Ради України за підтримки народного депутата України Бриченко Ігоря Віталійовича.

    І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного життя. У добру путь і щасливої днини, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

^ Вгору ^