В єдності роду – сила народу

Дата опублікування:
4 червня 2016 року.

     3 червня у Червонодолинській школі проведено  військово – спортивну гру «Сокіл» (Джура). У грі брали участь учні 5 – 8 класів. Учитель захисту Вітчизни  Ватюк О.О. майстерно розробив умови гри – змагань, а саме: орієнтування на місцевості, подолання заболоченої місцевості по купинам, маятник, переправа через прірву, подолання забрудненої місцевості шкідливим газом у протигазах, подолання міно – вибухового поля та його розмінування, знаходження контейнера з «біологічною зброєю» масового зараження.

     Кожна команда випробувала себе в силі, спритності, швидкості.

     А найголовніше — діти відчули єдність команди, надійне плече побратима.

    В цей день усі учасники відчули себе єдиною сильною родиною, адже тільки в єдності роду – сила народу. І можна впевнено сказати, що з наших учнів виростуть справжні патріоти і захисники України.

     Не залишилися без уваги в цей день і молодші школярі. Під керівництвом вчителя фізичної культури Афанасьєва А.М. проведено спортивно – туристичні змагання. Діти бігали наввипередки, грали в ігри, змагалися у туристичній естафеті. Потім співали туристичні пісні, представляли свої  газети і з радістю спостерігали за старшими товаришами.

     SAM_5211 IMG_2556

SAM_5782

DSC06558

У цей день переможених не було. Перемога – єдність і дружба.

                                                                  Мушина Л.Г., ЗДВР

P.S. Більше фото за цим посиланням.

^ Вгору ^