Вагома перемога освітян Снігурівщини у Києві

Дата опублікування:
8 листопада 2017 року.

24-26 жовтня 2017 року у м. Києві проведена  ІХ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», що проходила в Київському Палаці дітей та юнацтва. Ця Міжнародна виставка — найбільший представницький в Україні  професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій.

     Мета виставки — представити досягнення в реформуванні галузі освіти; узагальнити та розширити кращий досвід і творчі розробки педагогічних і наукових колективів, здобуті у ході реалізації завдань освітньої реформи.

     Ще на початку вересня Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запропонував освітянам області взяти участь у зазначеній виставці. У рамках роботи виставки «Інноватика в сучасній освіті» планувалися конкурси в 5 тематичних номінаціях.

    Завідувач Снігурівського РМК Богданова Г.О. націлила директорів шкіл щодо участі у виставці та запропонувала розпочати підготовку конкурсних робіт. Галина Олександрівна зуміла не тільки переконати, а й допомогла з вибором номінацій, підказала, як саме треба висвітлити дане питання. Підтримка начальника відділу освіти Мендус Л.І. та завідувача РМК Богданової Г.О. підштовхнула колективи шкіл до творчої роботи. Дієву допомогу щодо оформлення конкурсних робіт надала методист  Миколаївського ОІППО Півень Г.Г.

    Від освітян Снігурівського району у Міжнародній виставці було представлено дві роботи. У номінації «Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій» роботу «Інтегровані уроки — одна із складових формування життєвої компетентності школярів» підготував колектив Кобзарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У номінації «Застосування сучасних інформаційно-комунікативних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу» була представлена робота педагогічного колективу Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г. Шевченка.

    Інтеграційні процеси в освіті тривають, і вони різноманітні, але мета їх одна — розвинена, креативна особистість, здібна до творчого пошуку. Саме це довів колектив Кобзарцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Адже в конкурсній роботі було висвітлено не тільки, яким чином готуються та проходять інтегровані уроки (органічне поєднання в уроці відомостей інших навчальних предметів навколо однієї теми), а й можливість інтеграції навчального процесу з використанням у позаурочній роботі матеріалів шкільного історико-краєзнавчого музею імені Героя Радянського Союзу В.А. Веденка, що у 2016 році отримав звання «Зразковий музей».

   І ось 24 жовтня 2017 року о 12.00 год.  відбулося відкриття ІХ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті». Під гучні оплески на сцену вийшли Президент Національної академії педагогічних наук Кремінь В.Г.,  заступник голови комітету з питань освіти Верховної Ради Кириленко І.Г та організатори цього масштабного заходу. Всі вони щиро вітали учасників виставки, говорили теплі слова на адресу освітян.

      Обидві конкурсні роботи від нашого району високо оцінені компетентним журі.  В урочистій атмосфері Київського палацу дітей та юнацтва під багаточисленні оплески  золоту медаль у своїй номінації отримала директор Кобзарцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ліщенюк С.В., а директор Снігурівської гімназії ім. Т. Г. Шевченка Пастухова Н.М. — срібну медаль. Урочиста  святковість, радісні посмішки, невимушена атмосфера спілкування та отримані нагороди — все це дає поштовх для подальших творчих напрацювань та досягнень.

    Поїздка до Києва обох директорів шкіл відбулася за фінансової підтримки голови ПОСПу «Веселий Кут-ІІІ» Бренюка В.А.

   Саме завдяки спільним зусиллям і відбуваються зміни на краще. Оновлення змісту освіти вимагає розв’язання складних проблем. А ми, педагоги, покликані давати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості та власної гідності.

 

 Ліщенюк С.В., директор Кобзарцівської ЗОШ,

Пастухова Н.М., директор СРГ ім. Т.Г. Шевченка

 

^ Вгору ^