Валентинів день

Дата опублікування:
16 лютого 2017 року.

І знову лютий. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнене, комірці прикрашають сердечка-символи, а в поштовій скриньці ви знаходите довгоочікуване й таке коротке зізнання у коханні.

Кохання окрилює, кличе на подвиги, надихає на творчість. Ми народжуємося для кохання. Кохання — зовсім не вогонь, кохання — це повітря. Без нього важко дихати, а дихається з ним легко.  Під таким гаслом  День  закоханих проходить у Калинівському НВК не вперше і став вже доброю традицією.

  

 До актової зали учнів запросили бібліотекар Блащук І. В. та педагог-організатор Захарченко Т. В. для участі у веселих змаганнях до Дня Святого Валентина «Валентинів день». Команда юнаків у складі Вальчука І, Блащука В, Панасюка Д, Реца І,  змагалась із командою  привабливих дівчат: Болог О, Балової А, Катрич Є, Раковець К. Ведучими програми були  артистичні,  енергійні Андрєєв В. та Чернишева В.  Команди виявили свої знання в інтелектуальному конкурсі, відповідаючи на запитання і водночас складаючи слова-відповіді.

У житті обов’язки розподілені між чоловіком і жінкою, але бувають скрутні ситуації, коли чоловік робить жіночу справу, а жінка — чоловічу. Тож Болог Тетяна  швидко і вміло впоралась з чоловічою роботою — забила цвяхи в дошку, а Блащук  Валерій вміло почистив картоплю. За допомогою пантоміми команди з великим задоволенням  відтворювали  прослухані пісні. Найцікавішим етапом  програми став конкурс «Комплімент», в якому ведучі Валерій та Валерія обмінялися приємними, люб’язними словами, що можуть говорити закохані один одному.

Кохання — це поезія і сонце життя! Мабуть, немає жодного письменника, поета, який би не оспівував це прекрасне по­чуття, тож і наші команди якоюсь мірою стали поетами,  власноруч створивши  Валентинку з привітанням одне одному.

Краса почуттів така приваблива, що вже багато століть продовжує захоплювати своєю щирістю і силою.  Щирі дівчатка позмагались в конкурсі «Дивоглядки» з сильними юнаками і перемогли. Учні нашого комплексу завзяті, кмітливі, сміливі і дружні, тому за кількістю придбаних «валентинок»  перемогла ДРУЖБА.

Весело було також й уболівальникам, які підтримували гарячими скандуваннями своїх фаворитів.

Такі заходи вчать учнів командній роботі, згуртованості, дружбі, вчать з повагою ставитися один до одного, а головне – радіти перемогам.

Прес-цетр учнівського самоврядування

Калинівського НВК

^ Вгору ^