Вчи.ком.юа — це цікаво

Дата опублікування:
23 березня 2017 року.

     22 березня 2017 року на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 методистом Снігурівського РМК Лапченковою Л.М. і представником товариства з обмеженою відповідальністю «Вчи.ком.юа» (м. Київ) Тесуновою В.В. проведено практико-орієнтований семінар «Впровадження ІКТ в освітній процес на прикладі інтерактивного курсу Вчи.ком.юа з математики для початкової школи».

       Вікторія Вадимівна інформувала присутніх, що Вчи.ком.юа – інтерактивний онлайн курс математики для початкової школи — це система адаптивної інтерактивної освіти, котра повністю відповідає ДСПЗО і значно підсилює класичну шкільну освіту.  Вчи.ком.юа – це знання, кращі результати в навчанні, підвищення мотивації та впевненості у собі.

     Педагоги дізналися, що при вивченні навчального матеріалу діти  переходять від теми до теми до повного засвоєння курсу. Школярі навчаються у комфортному для себе темпі та отримують лише ті завдання, що спрямовані на якісне поліпшення знань. Після проходження уроків Вчи.ком.юа учні з легкістю і цікавістю вирішують завдання шкільних підручників та перевірочних робіт, отримуючи за успіхи дипломи. Вчителі та батьки мають можливість аналізувати успіхи дитини після кожного уроку.

       Учителі початкових класів з цікавістю переглянули презентацію, представлену Тесуновою В.В. та стали учасниками практичного заняття. Вікторія Вадимівна відповіла на багаточисленні запитання присутніх.

Семінар пройшов на високому методичному рівні.

Лапченкова Л.М.,

методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^