Вдячні за підтримку

Дата опублікування:
21 лютого 2017 року.

17-19 лютого 2017 року в м. Києві пройшла XV Міжнародна виставка рукоділля і творчості. У рамках цієї виставки проходив Всеукраїнський конкурс для дітей «Чарівний бісер – 2017».

Вихованці зразкового художнього колективу «Виготовлення сувенірів»Снігурівського  Будинку творчості дітей та юнацтва вже декілька років беруть участь у цьому конкурсі. Ось і цього року дівчата та хлопці підготували роботи із бісеру: гердани, квіти та звірят.Відіслали фото робіт журі й отримали відповідь, що їх роботи пройшли до фіналу конкурсу «Чарівний бісер». А фіналістівзапрошують на нагородження, що  відбуватиметься 18 лютого 2017 року в Києві.

Діти дуже хотіли отримати нагороди за свою працю від самого Юрія Шуманського, головного редактора журналу «Модний» та головного організатора виставки «Золоті руки майстрів». Гуртківці звернулись до депутата Миколаївської обласної ради КухтиІ.В.з проханням в фінансовій допомозі щодо організації поїздки до  Києва. Як людина з  великим серцем, Іван Васильович  допоміг дітлахам здійснити свої бажання.

Хочемо висловити Івану Васильовичу свою вдячність за допомогу і побажати:

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!»

 

 

Члени гуртка

«Виготовлення сувенірів»,

їх батьки,

керівник гуртка Васильєва О.В.

^ Вгору ^