Веселі канікули

Дата опублікування:
10 січня 2017 року.

          4.01.17 у Снігурівському БТДЮ відбувся збір лідерів учнівського самоврядування ЗНЗ району.

Вперше у Снігурівці відбулася святкова Хода Дідів Морозів  та Снігурок  від Будинку творчості дітей та юнацтва до Головної ялинки міста. Новорічний флеш лідерів учнівського самоврядування ЗНЗ району, хороводи біля ялинки, привітання мешканців та гостей міста стало  новинкою 2017 року.Юнаки і дівчата бажаливсім здоров’я, щастя, а головне – миру та злагоди в Україні.

         Незабутня святкова атмосфера панувала у БТДЮ під час лідерської вечірки. Барвисті костюми, мелодійні пісні та запальні танці, веселі та цікаві ігри – ось складові успіху цієї чарівної зустрічі. А ще, звичайно, багато гумору, новорічного запалу та привітання від Діда Мороза і Снігуроньки!Святковий настрій і незабутнє враження запрошеним подарували лідери учнівського самоврядування ТОГ «Паросток» − вихованці гуртка «Основи учнівського самоврядування» (керівник Лисиця Л.А.). Риженко Руслана, президент Ради старшокласників ЗОШ № 1, розповіла про роботу Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування ЗНЗ України, учасником якого їй пощастило стати.

Зустрічаємо новорічні свята разом із дружнім колективом Будинку творчості дітей та юнацтва!!!

Новорічну казку «Вогні ялинки» розіграли юні актори гуртка «Театральний»,під  керівництвом Бунчук Т.В. У ході вистави  учасники ранку рятуютьНовий Рік та Діда Мороза від злих лісових розбійників-бешкетників. Всім знайомі Зимонька, зайчикигралися з присутніми, вирішували складні завдання, та все ж допомогли Діду Морозу знайти  шапку, аСнігуроньці кришталеву корону.

Тому свято  вийшло яскравим та казковим. Не забув Дід Мороз і про подарунки для всіх дітей. Новорічні свята продовжуються! Хай вони будуть веселими, теплими та солодкими!

Мороз О.Г., культорганізатор БТДЮ

^ Вгору ^