Весняні канікули – час педагогічних рад

Дата опублікування:
26 березня 2018 року.

    Сьогодні актуальність здорового способу життя зростає. Причин кілька, але найсуттєвіша з них — це погіршення здоров’я населення країни. Тому формування мотивації на здоровий спосіб життя має стати пріоритетним напрямом у діяльності кожного освітнього закладу. Саме цій проблемі була присвячена педагогічна рада «Формування компетенцій здорового способу життя дітей та молоді через спільну діяльність школи та сім`ї» в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Педагогічним колективом були обговорені поняття «здоровий спосіб життя», складові здорового способу життя, відповідальність. В доповіді заступника директора з виховної роботи Піскун О.Ф. прозвучав аналіз системи превентивної роботи в школі, були висвітлені результати діагностування учнів 9-11 класів щодо проблем шкідливих звичок в молодіжному середовищі та сповідування здорового способу життя. Класоводи та класні керівники продемонстрували майстер-класи по використанню різних форм і методів роботи з учнями та їх батьками щодо формування навичок здорового способу життя «Я роблю це так». Молоді вчителі виступили з доповідями про валеологічний потенціал навчальних предметів.

    Під час круглого столу всі учасники дійшли спільного висновку: на жаль, здоровий спосіб життя займає поки далеко не перше місце в ієрархії потреб і цінностей дитини. У сучасних умовах ця проблема набуває особливої ваги. Її розв’язання залежить не тільки від школи, а й від діяльності суспільних інститутів, які беруть участь у вихованні та навчанні школярів, сприяють їх соціалізації. Звісно, для цього педагогам треба докласти немало зусиль, але найперше – повірити у власні сили та можливості. Від цього значною мірою залежить майбутнє наших вихованців.

     Педагогічна рада прийняла рішення про покращення та удосконалення роботи щодо формування навичок здорового способу життя вихованців.

Піскун О.Ф., ЗДВР Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

^ Вгору ^