Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу на 2018/2019 навчальний рік

Дата опублікування:
19 Лютого 2018 року.

    На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України      від 21 грудня 2017 року (протокол № 9/2-19) “Про надання грифа“Рекомендовано Міністерством освіти і науки України” підручникам для 5 класу закладів загальної середньої освіти та видання їх за кошти державного бюджету у 2018 році”  відповідно до інструктивно-методичних рекомендації щодо вибору та замовлення підручників для 5 класу наданих  МОН освіти України  в районі проведено;

  • з 05 по 11 лютого 2018 року педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО) мали можливість ознайомитись на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти (далі – ІМЗО) за посиланням: https://imzo.gov.ua/vybir-pidruchnykiv-dlya-5-klasu-zakladiv-zahalnoji-serednojiosvity/ з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу.
  • з 12 по 13 лютого 2018 року вчителі ЗЗСО із переліку підручників здійснювали безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви, що схвалювався на засіданні педагогічної ради ЗЗСО (протокол педагогічної ради з підписами членів педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір проектів підручників, протягом двох робочих днів оприлюднений на сайті ЗЗСО).
  • з 14 по 15 лютого 2018 року ЗЗСО оформлювали в паперовому вигляді, засвідчивши підписом керівника (заступника керівника), результати вибору/замовлення проектів підручників за формою.

Прогнозована кількість учнів 5 класу визначалась  як максимальна кількість учнів на паралелях 1, 2, 3 або 4 класів.

Керівники ЗЗСО несуть персональну відповідальність за замовлення підручників.

З 16 по 17 лютого 2018 року кожен ЗЗСО передав результати вибору/замовлення на папері та в електронному вигляді (excel-формат) до відділу освіти Снігурівської РДА.

З 19 лютого 2018 року відділ освіти  направив узагальнені результати вибору та замовлення підручників  для учнів 5 класу до департаменту  освіти і науки. Заархівовані результати вибору/замовлення ЗЗСО (zip-формат) направив до Інституту модернізації змісту освіти (електронна адреса: navchalna_kniga@ukr.net). Узагальнені результати вибору/замовлення в електронному вигляді (pdf-формат) протягом двох робочих днів будуть оприлюднені на сайті відділу освіти        Снігурівської РДА.

Методист Снігурівського РМК                                          Л.В.Горностай

IMG

^ Вгору ^