Вибудовуємо Нову українську школу

Дата опублікування:
22 грудня 2017 року.

На базі Новософіївської ЗОШ І-ІІ ступенів 21 грудня 2017 року проведено засідання круглого столу методичних об’єднань Галаганівського НВК та Новософіївської ЗОШ з теми «Інтегроване навчання молодших школярів».

Налаштування на роботу та створення позитивного настрою задав майстер-клас з проведення «Ранкової зустрічі» методистом Снігурівського РМК Лапченковою Л.М. Адже в Новій українській школі ранковим зустрічам   приділятиметься щодня 15-20 хвилин.

Майстер-клас з підготовки та проведення інтегрованих уроків продемонстрували присутнім досвідчені вчителі Гусак С.В., Варавенко О.В., Микитюк Т.В. (Галаганівський НВК), Холодар Т.В. і Величко Л.К. (Новософіївська ЗОШ).

Учитель Новософіївської ЗОШ Резніченко Н.В. поділилася досвідом роботи з проблеми «Розвиток критичного мислення школярів на інтегрованих уроках».

Учитель Галаганівського НВК Діденко І.М. провела заняття-тренінг «Створення інтелектуальних карт та лепбуків у системі інтегрованого навчання першокласників Нової української школи».

Підбиваючи підсумки, педагоги виробили рекомендації щодо підготовки та проведення інтегрованих уроків з учнями початкової школи.

Захід пройшов на належному методичному рівні.

 

Л.М.Лапченкова,

 методист Снігурівського РМК

 

^ Вгору ^