Вічна пам’ять полеглим, Честь і слава — живим героям!

Дата опублікування:
22 червня 2017 року.

      22 червня 2017 року, у день початку німецько-радянської війни, що забрала життя кожного п’ятого українця, з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні освітяни й учнівська молодь навчальних закладів міста взяли участь у заходах до скорботної дати.

    Швидкоплин десятиліть не знищив людську пам‘ять про те, що фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації. 76 років тому страшне слово „війна» увірвалося в життя людей. Але і в ті червневі дні всі вірили, що ворог буде розбитий, а перемога буде за нами.

     З покоління в покоління учнівство вивчає історію найкривавішої в історії людства війни під час уроків, з музейних документів, зі спогадів учасників, історію, відтворену у художніх і літературних творах, кінострічках. На честь героїв споруджено пам’ятники та обеліски.

    Ось і сьогодні представники відділу освіти райдержадміністрації, Снігурівського районного методичного кабінету, Снігурівського районного центру ФГОЗУО, вчительство та шкільна молодь взяли участь у покладанні квітів, віддавши шану усім тим, хто в червні 1941 року піднявся на священний бій з фашистами, хто кував перемогу в тилу, хто не скорився.  На чолі з директорами навчальних закладів представники Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка і  Снігурівської ЗОШ №4 взяли участь у покладанні квітів біля меморіалу  загиблим воїнам-визволителям по вулиці Центральній. Вчителі й учні міської школи №3 поклали квіти до братської могили підпільної групи Іди Лауди. Гімназисти вшанували пам‘ять визволителів-земляків, поклавши квіти до танку біля залізничного вокзалу, а  учні Снігурівської ЗОШ №1 – до стели у районі птахофабрики.

   О 10 годині учнівські та педагогічні колективи закладів освіти взяли участь у Всеукраїнській хвилині мовчання, ушанувавши пам‘ять воїнів-визволителів.

   Для українського народу Друга Світова війна має особливий трагічний рахунок. Усвідомлюючи величезну ціну, якою завойовано мирне життя, ми низько схиляємо голови перед священною пам’яттю тих, чиї імена золотими літерами вписані у героїчний літопис України.

Г.Богданова,

завідувач Снігурівського РМК

^ Вгору ^