Вічний біль – Афганістан

Дата опублікування:
18 лютого 2019 року.

Саме під такою назвою 14 лютого в Снігурівській  ЗОШ І- ІІІ ст. №1 були проведені позакласні заходи  присвячені 30 річниці виведення військ з Афганістану.

    Афганська війна  – ще одна сумна сторінка нашої історії, брудна, неоголошена… Та хіба війни бувають чистими? Вона як усі попередні, несла смерть, каліцтво, одягнула в жалобу тисячі сердець, материнських сердець. У війни безжальні очі, у війни свій рахунок, своя безжальна арифметика. Сьогодні  всі ми згадуємо про це , щоб згадати імена учасників бойових дій і щоб пом`янути тих, які загинули в афганській війні, яка назавжди залишиться болем  у серцях нашого народу. Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам’ятати кожного із тих, хто в 20, 30 років став свідком і учасником воєнних подій.

  В шкільній бібліотеці Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  було оформлено фото – виставку  матеріалів  про воїнів афганців, крилаті  вислови про учасників бойових дій.

      Класні керівники  1 -11 кл. провели виховні години до 30 річчя виведення військ з Афганістану. Учні нашої школи відвідали районний  музей «Афганської війни», завідуючий музею Заєць Анатолій Володимирович з задоволенням розповів учням першої міської про  розміщені особисті речі загиблих, їхні листи рідним, фотографії, надіслані з Афганістану, листи від командування військових частин.

ЗДВР Титаренко О.А.

 

^ Вгору ^