Від імені не знаючих війни…

Дата опублікування:
27 жовтня 2017 року.

   Саме під таким гаслом 27 жовтня 2017 року учні та вчителі Олександрівської ЗОШ вшанували пам’ять воїнів, які загинули під час звільнення нашої держави від німецько-фашистських окупантів, та односельців, які не повернулися з Другої світової війни, ветеранів війни, які, на жаль, вже пішли із життя.

   Кожен з нас народився через певний проміжок часу після Перемоги. Ми війни не пам’ятаємо. Час невпинно віддаляє нас від тих трагічних подій, коли життя і смерть, кожен день, кожен час, кожну секунду вони були поряд. Війна поступово відходить у минуле і стає сторінкою у підручнику історії.

   73 роки минуло… Ціле людське життя…Але кожен  після перегляду кадрів військової хроніки думав про одне: як  вони вистояли, як витримали це жахливе пекло?

    Ми схиляємо голови перед героїзмом наших дідів, батьків, матерів, братів, сестер, які віддали своє життя за наше мирне сьогодення. Вони заповідали нам берегти, пам’ятати і любити свою Батьківщину. Тож завдання нашого покоління не дати забути людей, які прославили Вітчизну своїм героїзмом.

    Я.О. Самсонова, педагог-організатор

 

^ Вгору ^