Відбулася навчально-методична нарада

Дата опублікування:
23 березня 2017 року.

З метою підготовки до пробного зовнішнього незалежного оцінювання 22 березня 2017 року на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, пункту пробного незалежного оцінювання, відбулася навчально-методична нарада, участь у якій взяли директор Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Кирпенко М.Ю. та начальник інформаційно-технологічного відділу Бондаренко Р.Т.

Учасниками навчально-методичного заходу стали відповідальна за проведення ЗНО в окрузі Богданова Г.О., відповідальна за пункт проведення пробного незалежного оцінювання Сокульська Н.В. та залучені педагогічні працівники й інші фахівці Снігурівських шкіл №1, №3 та Снігурівського районного методичного кабінету.

З метою забезпечення організованого проведення пробного ЗНО представники ХРЦОЯО познайомили присутніх з презентаційними навчальними матеріалами. Учасники зібрання опрацювали такі документи: «Регламент роботи пункту проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році», «Орієнтовний перелік нестандартних ситуацій, що можуть виникнути під час проведення ПЗНО, та способи їх вирішення», технологічні карти відповідального за пункт пробного тестування, помічника відповідального, старшого інструктора та інструктора й чергового.

Навчально-методична нарада пройшла у конструктивній обстановці.

^ Вгору ^