Відбулося засідання науково-методичної ради

Дата опублікування:
28 лютого 2020 року.

Відповідно до плану роботи Снігурівського районного методичного кабінету 28 лютого 2020 року проведено засідання науково-методичної ради, учасниками якої стали її члени та заступники директорів з навчально-виховної роботи.

Розпочалося засідання з виступу Мінаєва А.В., вчителя Горохівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможця обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія», який поділився враженнями та досвідом участі в Конкурсі.

         З великим інтересом присутні познайомилися з досвідом Риженко Л.Г., заступника директора з навчально-виховної роботи Снігурівської ЗОШ  І-ІІІ ст. №1, «Компетентнісний підхід – основа якості змісту освіти», доповнювали виступ Лопатньова І.А, вчитель інформатики та Сазонова О.В., практичний психолог.

Про роботу з вчителями щодо сучасної освіти «Сучасній школі – сучасні вчителі»  висвітлила Кузьмик Г.М.,  заступника директора з навчально-виховної роботи Любомирівського НВК.

Про актуальні питання, перспективи та шляхи впровадження STEM – освіти на уроках доповіла Юзва Т.М., заступник директора з навчально-виховної роботи Снігурівської районної гімназії ім.Т.Г.Шевченка. З досвідом роботи в закладі з вищеназваного питання поділилась Галушка О.О., заступник директора з навчально-виховної роботи Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Виступаючі  підготували  мультимедійні презентації, тести, вправи,   відеоматеріали, кейс-матеріали практичного спрямування, які використовуватимуться  в подальшій методичній роботі.

Із заслуханих питань прийнято відповідні рішення. Захід проведено на належному організаційно-методичному рівні.

Дякуємо адміністрації Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за гостинність та надану технічну підтримку.

 

 Л.Горностай, завідувач Снігурівського РМК

^ Вгору ^