Відбулося засідання науково-методичної ради РМК

Дата опублікування:
7 листопада 2017 року.

Відповідно до плану роботи Снігурівського районного методичного кабінету проведено чергове засідання науково-методичної ради. На заході були присутні члени ради та заступники директорів з навчально-виховної роботи освітніх закладів району.
Порядок денний передбачав розгляд ряду важливих актуальних освітянських питань, а саме: науково-методичний супровід роботи з педагогічними працівниками освітніх закладів району в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа», підсумки ЗНО-2017 та особливості ЗНО-2018, діяльність сайтів закладів освіти.
Завідувач Снігурівського РМК Богданова Г.О. розкрила хід реалізації основних позицій Концепції «Нова українська школа» і зорієнтувала ЗДНВР на забезпечення належного науково-методичного супроводу роботи з педагогічними працівниками в умовах реалізації зазначеного документа. Особлива увага приділена формуванню вмотивованого компетентного вчителя як агента змін в освіті, який здатен готувати випускника Нової школи. Виступаюча детально зупинилася на питанні «Педагогіка партнерства», в основі якого – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками.
Методист РМК Благодатна З.І. доповіла про організаційно-методичну роботу щодо проведення І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» з номінацій «Українська мова і література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».
Богданова Г.О., відповідальна за проведення ЗНО в окрузі, підсумувала результати ЗНО-2017 та акцентувала увагу ЗДНВР щодо активізації роботи вчителів-предметників по підготовці учнів до зовнішнього тестування 2018 року.
З питання «Сайт освітнього закладу – обов‘язкова умова успішної діяльності Нової української школи» виступила методист Шиян О.В., яка проаналізувала функціонування шкільних сайтів та надала рекомендації щодо покращення їх дієвості.
З новинками науково-методичної літератури колег ознайомила завуч Знам‘янської ЗОШ І-ІІ ступенів Новицька В.М..
Виступи учасників зібрання супроводжувалися мультимедійними презентаціями.
Підсумком засідання науково-методичної ради стало вироблення рішень щодо покращення навчально-виховного процесу у закладах району.

^ Вгору ^