Відбувся районний збір лідерів учнівського самоврядування

Дата опублікування:
12 січня 2019 року.

     Учнівське самоврядування є найпершою сходинкою місцевого самоврядування. Його значення полягає не в тому, щоб діти включалися до існуючих структур керівництва, управління, виконання, а в тому, аби вони набували особистого досвіду демократичних відносин.

     11 січня 2019 року у Снігурівському Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся районний збір лідерів на тему «Формування суспільно-активної особистості учня через учнівське самоврядування». Активна й ініціативна юнь Снігурівщини зібралась разом, щоб поспілкуватися, поділитися досвідом організації різноманітних заходів, здобути корисні знання, познайомитися з цікавими людьми. Запрошені гості перший заступник голови Снігурівської РДА Сергій Верловицький, завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з засобами масової інформації та громадськістю Снігурівської РДА Дмитро П’янік, депутат обласної ради Андрій Закусілов , депутат міської ради Олександр Фалько поділилися своїм досвідом роботи в структурах керівництва, порадили, як розпочати діяти, якщо є плани зробити життя яскравішим.

     Районні лідери УС обговорили актуальні питання та побажання для більш цікавої роботи. Учні висловили свої бачення і думки щодо вирішення актуальних проблем, пов’язаних з життям учнівської молоді та її участю в суспільному житті міста, району.

     Кожен учасник зборів приготував презентацію «Чому Я» Це були слайди, відео чи просто розповідь  з історією про власні успіхи або плани на майбутні проекти.

     Наприкінці заходу відбувся інтерактив, під час якого учасники склали словесний портрет сучасного лідера та виткали вовняну сніжинку з креативними побажаннями.

     Зустріч пройшла в дружній теплій атмосфері. Принаймні додому учасники зборів повезли подарунки та «ескізи» майбутніх форм роботи з однодумцями.

^ Вгору ^