Відкрита першість Снігурівського БТДЮ зі спортивного туризму, присвячена 20-річчю Конституції України

Дата опублікування:
14 червня 2016 року.

Вже традиційним стало проведення  весняної Відкритої першості Будинку творчості дітей та юнацтва  зі спортивного туризму. В цьому році змагання відбулися 11-13 червня в Павлівському гаю і були присвячені 20-річчю Конституції України. Це своєрідний звіт про роботу гуртків «Пішохідний туризм» БТДЮ (керівники гуртків Григор’єв В.Я.,  Лозовська А.М., Рудюк О.А.), які працюють на базі Широківської ЗОШ, Червонодолинської ЗОШ та Снігурівської ЗОШ № 1. Прибула на змагання і команда Куйбишевського НВК (керівник Васильков Ю.М.).  Вихованці показали, яким вмінням та навичкам вони навчились під час занять у гуртку за рік.

       Три дні команди туристів змагались у видах «Спортивне орієнтування», «Особиста техніка», «Крос-похід», «Орієнтування в лабіринті»  та «Командна техніка».

         Результати змагань по виду «Орієнтування» у старшій групі:

  • І місце – Снігурівська ЗОШ № 1;
  • ІІ місце – Широківська ЗОШ

        У середній групі по виду «Орієнтування» переможцями стали:

  • І місце – Куйбишевський НВК
  • ІІ місце – Снігурівська ЗОШ № 1;
  • ІІІ місце – Широківська ЗОШ.

    По виду «Особиста техніка» сильнішими виявились учні Широківської ЗОШ (старша група) і Червонодолинської ЗОШ (середня група).

IMG_1875

   У «Крос-поході» кращий результат у команди Широківської ЗОШ, другими були спортсмени Снігурівської ЗОШ, третіми – туристи Куйбишевського НВК.

IMG_1697

   В «Командній техніці» сильнішими і згуртованішими були вихованці Григорьєва В.Я. (учні Широківської ЗОШ), за ними – туристи Рудюка О.А. (учні Снігурівської ЗОШ №1), ІІІ місце у команди Куйбишевського НВК.IMG_1738

       Загальнокомандну перемогу отримала команда учнів Широківської ЗОШ, на другому місці – команда Снігурівської ЗОШ № 1, на третьому – команда Куйбишевського НВК.

       Всі переможці змагань нагороджені грамотами і дипломами Будинку творчості дітей та юнацтва.

Нікулишева Т.О.,

методист Снігурівського БТДЮ

P.S. Більше фото за цим посиланням.

^ Вгору ^