Відкритий діалог

Дата опублікування:
27 жовтня 2017 року.

 

   Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

   З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників  у Калинівському НВК проведено виховну годину для старшокласників «Від козаків до кіборгів», що підготувала ЗДВР Мікуляк Н.В. разом з колишнім випускником школи, а зараз військовослужбовцем Збройних Сил України  Ясківим Артемом.

    Старшокласники здійснили екскурс в історію від створення  козацьких військових угрупувань, що здійснювали захист кордонів рідних земель, до сьогодення української армії.

   Вийшов відкритий діалог між старшокласниками про патріотизм, відповідальність й особистий обов’язок кожного перед державою.

   Артем ділився спогадами про своїх побратимів, друзів, про те, що переживають солдати під час обстрілів, боїв, про умови життя. Відповідаючи на численні запитання учнів, солдат розповів і про волонтерську допомогу, а особливо наголосив, що листи і малюнки, котрі передають учні, цінуються воїнами найбільше, бо це моральна підтримка, яка кожного для нагадує, заради чого гинуть молоді хлопці. Його емоційна розповідь була  пронизана любов’ю до Батьківщини, прагненням українських військових захищати свої сім’ї, рідних, кожну частинку рідної землі.

   Солдат поділився з учнями своїми планами на майбутнє —  знову збирається на передову в зону АТО. Тому школярі побажали тільки одного: «Повертайся живим!»

  Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.

 

Мікуляк Н.В., ЗДВР Калинівського НВК

^ Вгору ^