Відпочиваємо з користю

Дата опублікування:
7 червня 2017 року.

3-4 червня в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів працював дводенний табір, організований волонтерами Корпусу Миру США в Україні.

Вихідні для учнів пройшли активно і пізнавально. Волонтер Ханна Едмешу, яка працює у школі протягом навчального року, запросила для роботи табору «HealthyRocksletgirlslearncamp» своїх друзів Крістін Су та Еріка Вагнера, Яну Устименко.

Ранок суботи почався із знайомства. Вправи на увагу, логіку, артистизм сприймались дітьми «на ура». Гра «Павутинка» довела, що вміння домовлятися і спільна мета – шлях до успіху.

Протягом двох днів пройшло три тренінги на тему лідерства, СНІДу, гендерної рівності. Учні та волонтери дискутували на тему важливості бути відкритим у вираженні власних емоцій, вмінні сказати «НІ», обізнаності ризиків СНІДу.  Дискусія продовжилася навіть під час смачного обіду, підготовлений шкільним кухарем Яцків В.А. Ввечері всіх об`єднало вогнище дружби і спільний перегляд художнього фільму.

Приємно, що наші діти вміють і розважатися і вирішувати поставлені проблеми. А головне те, що мовний бар`єр не завадив тісній співпраці українських учнів і американських волонтерів.

Дякую вчителям Фисині Л.Т., Борозенець А.Г., Лявдіній С.М. та обслуговуючому персоналу школи, які у свій вихідний день допомогли організувати роботу табору.

Піскун О.Ф., ЗДВР

^ Вгору ^