Відвідали вуз успішних людей

Дата опублікування:
14 березня 2017 року.

У процесі широкої загальної політехнічної та гуманітарної підготовки протягом усіх 11 років навчання в школі відбувається підготовка учнів до вибору професій з урахуванням їх особистісних схильностей, здібностей та суспільних потреб. Для свідомого вибору професії у Калинівському НВК організовуються зустрічі з представниками професійних та вищих навчальних закладів, відвідування Днів відкритих дверей навчальних закладів. Ось і 11 березня учні комплексу відвідали Миколаївську філію Київського національного університету культури і мистецтв.

Учням провели екскурсію головною вулицею міста, розповівши про історію Миколаєва. Запросили відвідати факультети  вузу.

Студенти і викладачі рекламували свої відділення: демонстрували презентації про здобутки своїх студентів, їх роботи.

 Багато веселих емоцій у школярів викликало флешмобне дійство студентів дозвіллєвої  діяльності та рекреації.

 Студенти факультету туризму запропонували віртуальну подорож по країнам Європи, під час якої  можна було познайомитися із особливостями такої професії як менеджер готельно-ресторанного бізнесу.

Неймовірно цікавої була презентація такої професії, як дизайнер  — дизайнер одягу та аксесуарів, дизайнер зачісок та стилю, дизайнер графіки та реклами, дизайнер інтер’єру, моделювання.

А представлення факультету музичного мистецтва пройшло  у формі  гала-концерту.

Такі заходи допомагають учням   в самооцінці своїх психофі­зіологічних якостей, здібностей і інтересів з метою остаточного самовизначення у професійному виборі.

Н.В. Мікуляк, ЗДВР Калинівського НВК

^ Вгору ^