Відзначили День Збройних Сил України

Дата опублікування:
7 Грудня 2017 року.

     Це одне з небагатьох свят, до якого причетні всі ми. І хоч на території Снігурівського району немає військових частин, але ж наші хлопці служили і служать в українській армії. Деяким із них випало проходити службу в зоні антитерористичної операції на Сході України, а це значить, що поняття «бойові дії», «війна» перетворилися на жорстоку правду життя. І захист рідної Вітчизни від зазіхань ворога став дійсно священним обов’язком. Де б не служили наші земляки, вони стоять на сторожі незалежності України, спокою і миру в рідних домівках. Вони черпають ідейну загартованість, витривалість і мужність у досвіді старших поколінь – з часів козаччини, Української Народної Республіки, бойових дій Другої світової війни. Ми ніколи не забуваємо про подвиги ветеранів війни. Справжнє становлення Української армії було б неможливим і без бойового досвіду ветеранів афганської війни, інших локальних конфліктів.

    Сьогодні у стіни Тамаринської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітав наш випускник – Поляк Олег Сергійович, який  проходить строкову службу в  Збройних Силах України. Учні радо вітали солдата, уважно слухали його розповідь про солдатські будні.

    Під час зустрічі учні зачитали нариси про односельців, які брали участь в АТО: Литвиненка Ігоря, Петрушенка Олексія, Єніча Олександра, Єніча Андрія,  Садовничого Олександра, Фокшека Павла, Бабарикіна Костянтина, Бабарикіна В’ячеслава, Плаксьонова Сергія, Ляльчука Івана, Залужця Олега, Механцева Віктора.

     Хвилиною мовчання вшанували присутні учасника АТО Поляка Анатолія.

     Найкращі слова привітань передали учні хлопцям-односельцям, які несуть строкову службу: Батарейному Валентину, Кравчуку Андрію, Скрипнику Дмитру, Поляку Олегу, Садовничому Івану, Оганяну Василю.

    Вітаємо воїнів нинішніх і колишніх, ветеранів війни і армійської служби. Вітаємо юнаків, яких у недалекому майбутньому призвуть в армійський стрій Українського війська.

^ Вгору ^