Відзначили Соборність України

Дата опублікування:
24 січня 2018 року.

        У житті  кожного народу є події, що не тільки яскраво висвітлюють пройдений історичний шлях, а й визначають його сьогодення й майбуття, сповнюють особливим змістом життя і діяльність суспільства, держави та кожного з нас.
Соборність України – одна з важливих тем історії України. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, дана проблема завжди була особливо болючою й неймовірно складною.

     З метою патріотичного виховання,  формування знань з історії України, виховання у молоді почуття шанобливого ставлення до історії держави, народу в Калинівському НВК проведено заходи з нагоди Дня Соборності та Свободи України: лінійка пам’яті «Україна – єдина Соборна держава», виховна година для учнів початкових класів «Соборна моя Україна»,    «відкриті  мікрофони» для учнів середніх класів  «На шляху Соборності і Незалежності». Під час заходів учні дізналися  про ті вікопомні історичні події, що сформували підґрунтя для відродження національної ідеї. Як у тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав гіркі і радісні події.

          У   бібліотеці  оформлено  тематично-книжкову виставку «День Соборності України – символ національного єднання українського народу».
Проводячи такі виховні  заходи, ми сприяємо патріотичному вихованню учнів, домагаємось усвідомлення ними цінності власної держави і необхідності в  єдності народу для успішного державотворення.
Тож нехай  здобутки попереднiх поколiнь продовжують своє життя у поколiннях прийдешнiх.

 

Захарченко Т.В., педагог-організатор Калинівського НВК

^ Вгору ^